Xiaomi Mi Mix je telefon, který stále dokáže upoutat pozornost mnoha lidí. Přístroj je extrémně „neobvyklý“ a díky tomu se stal telefonem, který si spousta lidí přeje mít. Jaký bude jeho nástupce Xiaomi Mi Mix 2?

Podle zpráv přicházejích z Číny bude mít další Mi Mix ještě štíhlejší rámečky než jsou ty na současného modelu. A co víc, Mi Mix 2 bude také vybaven AMOLED displejem.

A právě displej byl mimo jiné tím, co některým lidem u původního Mi Mix vadilo. AMOLED displej je jednou z věcí, které si dnes uživatelé přejí vidět na svcýh telefonech a zrovna u takového neortodoxního bychom to považovali za samozřejmost. Podle zakladatele a CEO společnosti Xiaomi Lei Juna, společnost také usiluje o ještě „méně rámečkový“ telefon a poslouží jim k tomu právě nadcházející nová verze Mi Mix. Vypadá to, že toho bude dosaženo pomocí zakřivených okrajů telefonu.

Xiaomi Mi Mix 2 bychom se v celé jeho kráse měli dočkat v příštích několika měsících, protože Xiaomi určitě bude chtít si udržet náskok před konkurenty.