U Xiaomi byl tento týden poněkud hektický. Po odhalení Xiaomi Redmi 4X a Mi 5C, se taktéž zaměřili na promování svého prvního vlastního Pinecone SoC (Surge S1), který bude použit ve výše uvedeném modelu Mi 5C.

Ale co dalšího ještě přišlo za informace z čínské společnosti? Tak samozřejmě máme tady nějaké o Xiaomi Mi 6. Smartphonu, na který netrpělivě čekají všichni fanoušci čínských telefonů. Podle nejnovějších zvěstí totiž Xiaomi plánuje představit svou novou vlajkovou loď již příští měsíc (pravděpodobně 16. dubna) a bude se jednat o první čínský smartphone, který bude poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 835.

Ale novinky tímto nekončí. Xiaomi bylo notoricky známo podtaktováním většiny svých smartphonů na špičce jejich lajnapu, ale díky bohu Mi 6 nebude ten případ. Takže ti z nás/vás, kteří si Mi 6 zakoupí, se dočkají plného výkonu Snapdragon 835 SoC.

Xiaomi Mi 6

Stejné řeči pak dále potvrzují, že telefon bude mít 5,2-palcový displej s 2.5D zakřiveným sklem a bude také k dispozici v keramické variantě. K dispozici budou ve skutečnosti tři varianty tohoto zařízení: jedna s 4 GB RAM + 32 GB ROM s cenou 1999 jüanů (cca 290 dolarů), druhá bude se 4 GB RAM + 64 GB a ta poslední verze s keramickým tělem bude mít 6GB RAM + 128 GB ROM a bude stát okolo 2500 jüanů (cca 362 dolarů).

Kdo plánuje nákup Xiaomi Mi6? A jakou variantu?