Zdá se, že tento rok začíná s dobrými vyhlídkami pro Sony, jehož nová vlajková loď Sony Xperia XZ Premium získala cenu „Nejlepší nový smartphone“ na MWC 2017, jedno z nejprestižnějších ocenění na této výstavě

Všimněte si, že tato cena je dávána GSMA, celoevropskou organizací, která každoročně hostí Mobile World Congress v Barceloně, výroční Global Mobile Awards nebo GloMo, což je vyhlášení nejlepších technologických společností v různých kategoriích.

Sony Xperia XZ Premium

Impozantní Sony Xperia XZ Premium má oslňující 5,46-palcový displej s 4K rozlišením, pohání ji Snapdragon 835 SoC, 4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. Taktéž se může pochlubit 19 MPix fotoaparátem s 1/2,3″ velikostí snímače a technologií Motion Eye pro slow-mo videa v 960 fps. Je to jeden ze čtyř nových modelů, které byly představeny společností Sony na MWC, přičemž zbývající 3 jsou: Xperia XZs, Xperia XA1 a Xperia XA1 Ultra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.