Xiaomi v posledních dnech představilo mnoho novinek. Kromě vlastního procesoru Surge (Pinecone) S1 a několika smartphonů, vysílačky, selfie tyče, senzorů kouře a zemního plynu do chytré domácnosti je tady i nová kamera do auta. Právě na palubní kameru Xiaomi MIJIA Car Recorder se v dnešním článku podíváme.

Kamera Xiaomi MIJIA Car Recorder má úhel záběru 160°, světelnost f/1.8 a maximální rozlišení 1920 x 1080, tedy FullHD. Díky nízké světelnosti objektivu by si kamera měla poradit i s nepříznivými světelnými podmínkami.

Xiaomi MIJIA Car Recorder

Srdcem kamery je procesor Mstar MSC8328P a obrazový snímač Sony IMX323 s 2,19 MPx. Na zadní straně najdeme 3 palcový displej, který slouží jak pro náhled, tak pro snadnou orientaci v nastavení. Baterie má kapacitu 240 mAh a nechybí ani integrovaný mikrofon, reproduktor a Wi-Fi. Celá kamerka váží jen 90 gramů a její rozměry jsou 87,5 x 53 x 18 mm.

Kromě kamery najdete v balení i nabíječku do auta a držák na čelní sklo. Xiaomi MIJIA Car Recorder lze momentálně předobjednat za 85,90$. Cena je platná pouze při použití slevového kódu „MIJADVR“.