Ve světě, ve kterém se často menší značky snaží docela nereálně porovnávat své produkty s modely z vyšších lig, je jiný přístup jako nádech čerstvého vzduchu. Ten přišel dnes, kdy můžeme sledovat srovnání mezi dvěma přímo si konkurujícími levnými telefony s duální kamerou – Bluboo Dual vs Ulefone Gemini.

Oba telefony jsou velmi podobné co se týče hardwarovu a funkcí, skoro bychom mohli říct, že se jedná o dvojčata. Oba mají 5,5-palcový displej s rozlišením FullHD a MT6737T chipset, ale Gemini má malou výhodu díky 3 GB RAM + 32 GB ROM oproti 2 GB RAM + 16 GB ROM u Bluboo Dual. Dalším významným rozdílem je sekundární zadní kamera podporující primární 13 Mpix – zde Gemini používá 5 Mpix senzor Dreamstime zatímco Bluboo Dual pouze 2 Mpix. A v neposlední řadě musíme zmínit kapacitu baterie, která je u Ulefone Gemini 3250mAh a u Bluboo Dual 3000 mAh.

Výsledky z videa se snaží naznačovat, že Bluboo Dual je plně srovnatelné s Ulefone Gemini a díky své ceně, která je 99,99 dolarů oproti 129,99 dolarů u Gemini, pravděpodobně by mohl lehce vyhrát. Ale jak už to tak bývá u srovnání, které vytvořil jeden výrobce, je třeba to brát s rezervou. Pokud by někdo pátral po dalších informacích ohledně Bluboo Dual, tak mrkněte na oficiální webové stránky a to samé doporučíme u Ulefone Gemini.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.