UMiDigi, původně staré dobré UMi, na letošním MWC vzbudili docela ohlas s představením svého nejnovější smartphonu UMIDigi Z Pro  s duálními kamerami a Helio X27 chipsetem!

Spolu se změnou názvu, UMiDigi uvedlo na trh nový smartphone a UMiDigi doufá, že společně s jejich rebrandingem opět posunou svou značku zase o kus dál. A my musíme upřímně říci, že Z Pro vypadá docela působivě.

UMiDigi Z Pro

UMiDigi Z Pro Specifikace

Za hlavní tahák UMiDigi Z Pro můžeme zcela zjevně považovat duální zadní kamery. Z konstrukčního provedení a designu je telefon docela podobný iPhone 7 Plus, ale od něj se odlišuje duálními 13 megapixelovými Sony IMX258 kamerami.

I když jsme viděli další čínské značky, které nasadily duální kamery, Z Pro se odlišuje tím, že používá podobné nastavení jako telefony od Huawei. Tedy jeden ze snímačů může být určen pro barevné záběry, zatímco druhý může být dedikován pro černou a bílou, navíc oba senzory mohou pracovat společně na vytvoření účinných bokeh efektů.

UMiDigi Z Pro

Mezi další specifikace UMiDigi Z Pro patří 5,5-palcový 1920 x 1080 displej od Sharpu a čtečka otisků prstů umístěná v Home tlačítku. Pohání jej chipset od Mediateku Helio X27, který doplňuje 4 GB RAM a 32 GB interní paměti.

Co se týče kapacity baterie u Z Pro, tak ta se zastavila na čísle 3780mAh a samozřejmě nechybí podpora rychlého nabíjení. UMiDigi prezentovalo Z Pro na MWC s Android 6.0, ale jak už patří ke koloritu čínských výrobců, aktualizace operačního systému na Android 7.0 nás čeká „v blízké budoucnosti“.

UMiDigi Z Pro

No a co se týče ceny, tak UmiDigi Z Pro je již k dostání v některých předprodejích od 279,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.