Společnost Vernee je sice poměrně mladá, ovšem za jeden rok své existenci si získala dost fanoušků. Ty by ráda oslovila na veletrhu MWC 2017, kde bude prezentovat hned několik svých novinek pro letošní rok. Jedním představených telefonů bude Vernee Thor E.

Ti z vás, kteří sledují dění kolem Vernee jistě ví, že loni byl Thor prvním telefonem společnosti a zaměřil se na dobrý poměr cena/výkon. Vernee Thor E by v tomto ohledu mohl bodovat také a stát se solidním konkurentem telefonům střední třídy.

V této chvíli, kdy do prezentace společnosti Vernee na MWC zbývají tři dny, víme o Thor E pouze to, že bude vybaven obří baterií s kapacitou 5020 mAh a v souvislosti s tím bude mít docela štíhlé 8,2 mm tělo a také jeho hmotnost nebude vysoká, vážit má 149 gramů.

Kromě tohoto telefonu bychom se na MWV v Barceloně měli také dočkat jeho sourozenců, konkrétně Vernee Thor Plus, Mars Pro a top modelu Vernee Apollo 2. Ostatně mrkněte na stránky společnosti, kde najdete hlavní parametry zmiňovaných přístrojů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.