Meizu láká fanoušky na MWC, kde by zřejmě měli představit své nové zařízení.

Meizu nejsou žádným nováčkem na MWC, ale v předchozí letech společnost neměla na akci svůj vlastní stánek a předváděli své výdobytky čínského komunokapitalismu na partnerských stáncích. MWC 2017 to změní, jelikož Meizu bude mít opět svůj vlastní oficiální stánek.

Na sociální síti tak firma ukázala teaser, který nejenže odkazuje na oficiální účast čínského telefonního výrobce na výstavě, ale také láká na možnost představení nového zařízení přímo v Barceloně.

Meizu láká

„Faster Than Ever“ (tedy „Rychleji než kdy předtím“) je slogan MWC teaseru, což by mohlo ukazovat na novou a rychlejší/výkonnější vlajkovou loď od Meizu nebo možná na novou funkci rychlého nabíjení, kterou jsme ještě u smartphonů neviděli.

Ať Meizu představí cokoli, je jasné, že jejich Meizu M5S se na výstavě ukáže, společně s jejich nejnovějšími Bluetooth reproduktory. Akce se bude konat v 10 hodin dne 28. února/februára.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.