Je veřejným tajemstvím, že společnost Huawei nebude chybět na MWC v Barceloně. Prezentovat bude kromě Huawei P10 a P10 Plus také druhou generaci hodinek Huawei Watch 2.

Přesto, že je veletrh doslova za dveřmi, nebrání to tomu, aby se na internetu neobjevily renderované snímky hodinek, které ukazují jejich design. Snímky zavěsil nám již dobře známý tipař Evan Blass @evleaks.

Pokud budeme těmto fotkám věřit, tak naznáme, že Huawei Watch 2 mají sportovnější vzhled než původní model z roku 2015. Na jednom ze snímků je také jasně vidět, že hodinky budou mít i slot pro SIM kartu, takže je nebude nutno spárovat s telefonem. V tomto směru se spekuluje, že slotem bude osazena pouze dražší verze hodinek, ta levnější bude podporovat pouze WiFi a Bluetooth.

Huawei Watch by se tedy mohly objevit ve dvou verzích a ve třech barevných variantách, Nu a vzhledem k tomu, že docela nedávno byla vydána nová verze Android Wear 2.0, je velice pravděpodobné, že hodinky poběží právě na tomto systému.

Bohužel, bližší informace o funkcích, případně cenách Huawei Watch 2 nejsou k dispozici, ale nemusíme zoufat. Vše bychom se měli dozvědět už tuto neděli, 26. února/februára, kdy Huawei v Barceloně rozbalí svůj stánek.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.