Udílení Oskarů se blíží. A zdá se, že i tato akce slouží jako ospravedlnění promo akcí pro čínské prodejce. Nejinak tomu je i Gearbest, který si nachystal akci 2017 Academy Awards – Popcorn ready tech.

Obecně to s Oscary nemá nic moc společného, prostě se vzalo pár taháků, nasadila se zajímavější cena a stanovil omezený počet kusů. Zde jsou mezi headlinery např. Xiaomi Redmi Note 3 Pro International verze, YI II kamera, taktéž international verze, LED projektor Excelvan CL720D, jedna mini kamera a taktéž Xiaomi Air 12 Laptop, u kterého ale, jestli se dívám dobře, akce již skončila.

slevová akce

Samozřejmě nezůstalo pouze u výše zmiňovaných, ale v promu můžete nalézt i spoustu telefonů, jako např. UMi Plus E, Ulefone Gemini, Elephone S7, Motorola MOTO X a taktéž i tablety. Namátkou – Chuwi LapBook, Onda oBook 10 Pro, Chuwi Hi10 Plus, Cube iWork1x a další.

Ale nezůtsalo pouze u telefonů a tabletů, ale na promo stránku se dostalo i spousta další elektronických hraček, jako jsou sluchátka, tv boxy a další serepetičky. Však podívejte se sami.