Během prezentace v Pekingu společnost Meizu představila nejen smartphon M5S, ale také nový přenosný Bluetooth reproduktor. Přístroj má lehké hliníkové tělo, kulatý tvar s matným povrchem a vestavěnou baterii o kapacitě 1800 mAh, která poskytuje asi osm hodin nepřetržitého provozu při maximální hlasitosti a asi 15 hodin na 50% úrovni hlasitosti.

Jeho plné nabití by mělo trvat asi čtyři hodiny. Rozměry tohoto reproduktoru jsou 108 x 108 x 55 mm a celková hmotnost je skoro stejná jako u většiny 5,5 palcových smartphonů – 170 gramů. Reproduktor má uvnitř průměr 45 mm a zlepšit přehrávání by měla technologie MAXX Audio od izraelské společnosti Waves. Díky tvaru a sklonu základny je dosažen co nejpřesnější směr přenesení zvuku směrem do prostoru.


Přenosný reproduktor s funkcí dynamické komprese rozsahu (DRC) lze připojit k zařízení přes Bluetooth 4.2 nebo pomocí zvukového výstupu (3,5 mm jack). Pro snadnější použití je dodáván také malý pásek, který vám pomůže s upevněním např. na váš batoh.

Tento nový produkt od společnosti Meizu bude k dispozici ve dvou barevných provedeních: šedá a bílá. Očekává se, že prodej Bluetooth reproduktoru bude zahájen 17. února/februára na oficiálních stránkách firmy za cenu 25 USD.