Xiaomi na svatého Valentýna představilo hned několik novinek. Jistě vám neunikl náš článek o chytrých ukulele, Populele. Jsou tady ale i další gadgety, které tento čínský technologický gigant uvedl.

Kromě chytrého hudebního nástroje je tady i nová generace elektrického zubního kartáčku a také nové smartwatch pro děti. Pojďme se na tyto gadgety podívat.

Xiaomi Soocare Supers X3

Zubní kartáček již Xiaomi v nabídce mělo. Nyní přichází s jeho upgradem. Design sice zůstává beze změn, to důležité se však ukrývá uvnitř. Baterie s kapacitou 1000 mAh zvládne až 25 dnů výdrže. S novým a výkonnějším motorem zvládne Xiaomi SooCare Supers X3 až 37 200 pohybů za jedinou minutu.

Samozřejmostí je i Bluetooth pro připojení se smartphonem, kde zjistíte statistiky o používání a také stav baterie. Na výběr je i několik režimů pro čištění zubů.

Momentálně je kartáček Xiaomi Soocare Supers X3 k sehnání pouze v Číně a formou předobjednávek za 269 juanů, tedy cca 39 dolarů.

Xiaomi hodinky pro děti

Další gadget je sice pro děti, ale udělá spíš radost starostlivým rodičům. Tyto hodinky mimo jiné disponují GPS modulem a tak lze snadno zjistit, kde se váš potomek momentálně nachází. Také lze skrze aplikaci vybrat oblast, ve které se dítě běžně pohybuje a pokud se dostane mimo ni, budete informováni.

Hodinky mají 1,44 palce velký displej a jsou vodotěsné. Kromě GPS jsou vybaveny i Wi-Fi a senzorem pohybu, takže je bude možné použít i jako základní fitness tracker. Baterie má kapacitu 420 mAh a měla by stačit až na 4 dny provozu.

Hodinky jsou naceněny na cca 26 dolarů. Pokud o ně máte zájem, musíte počítat s marží přeprodejců.