Už zítra to vypukne. Svátek všech zamilovaných plný něhy, polibků a dárků. Pokud chcete být nekonformní a růže, srdéčka a šampaňské s jahodami nejsou pro vás to pravé, můžete mrknout na valentýnskou nabídku notebooků, kterou právě teď najdete na stránkách našeho partnerského e-sopu Gearbest.

Hlavními taháky jsou tři notebooky s procesorem Intel, jmenovitě Chuwi LapBook s operačním systémem Windows 10, 14,1 palcovým FullHD displejem, 4 GB RAM a 64 GB ROM. Dále je to Voyo VBook V3 s 13,3 palcovým FullHD displejem, 4 GB RAM a 128 GB SSD úložiště a Jumper EZBook 3 s operačním systémem Windows 10, 4 GB RAM a 64 GB úložištěm.

U těchto tří notebooků můžete využít slevových kupónů, ty jsou však vyhrazeny jen pro určitý počet kusů, nicméně i po vyčerpání kupónů jsou přístroje nabízeny se slevou.

Kromě zmiňované hlavní nabídky naleznete v rámci této akce také bleskový prodej tabletů, notebooků a příslušenství jako jsou klávesnice a stylusy. Ostatně podívejte se sami přímo sem a vyberte si to, co uznáte za vhodné.