Společnost Oukitel minulý týden oznámila, že pracuje na novém přístroji s názvem Oukitel U16 Max, který by měl být jejich prvním 6 palcovým telefonem.

Víme tedy, že 6 palcový JDI displej bude mít HD rozlišení s vysokou kvalitou zobrazení. Tělo U16 Max bude celokovové ze slitiny leteckého hliníku. Na jeho opracování bylo použito CNC frézování a leštění, takže zadní kryt působí elegantním dojmem. Navíc rám bude užší, takže celkově bude telefon působit subtilním dojmem.

Hlavní zadní fotoaparát bude 13 MPix se snímačem Micron AR1335 a přední kamera dostane rozlišení 5 MPix a snímač OV GC5005. Ani jedna z kamer není interpolována. Kromě toho bylo při zpracování objektivu použito technologie LightScribe, díky které je fotoaparát dobře integrován do zadní části přístroje.

Na zadní straně Oukitel U16 Max také nalezneme snímač otisků prstů, který bude sloužit nejen k odemknutí telefonu, ale bude u něj možno nastavit další funkce, jako přehrávání hudby nebo videa anebo například přijímání hovorů či také přístup do vybrané aplikace z vypnuté obrazovky.

Zatím ovšem neznáme ani předběžnou cenu Oukitel U16 Max, ale očekáváme, že nebude závratná. V předprodejích by se U16 Max měl objevit v březnu/marci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.