O dobré tipy na zboží z Činy nebudete ochuzeni ani dnes. Máme tu tři tipy na to, jak provětrat vaši peněženku nebo konkrétně platební karty a PayPal. Netřeba se bát, protože oslavy Nového roku v Číně už skončily a tak všichni makají na 100%. Tedy alespoň v to doufáme. Kdyby se vám dnešní tipy nelíbily, na konci článku je banner, pod kterým se schovávají starší díly Vychytávek.

  1. Něco pro DSRL
    Pokud rádi fotíte a občas i točíte videa, chci vás upozornit na zajímavý držák na rameno. S tímhle systémem byste měli dosáhnout stabilnějších záběrů a případně i fotografií. Nemusíte si kupovat drahé stabilizátory, ale tu ho máte za cenu 26 USD (zde).
  2. Burger jako od profíka
    Máte rádi zajímavý burger? Máme pro vás tip na pomůcku k dosažení jeho dokonalého tvaru, velikosti a hlavně k naplnění masem. Jasně, že podstatné je dochucení a délka přípravy masa, ale to už necháme na vás. Tuhle formu pořídíte za 5 USD (zde).
  1. Nintendo kontroler
    Máte rádi retro? Pokud ano, tak právě pro vás je určený USB gamepad v stylu NES za cenu 3,40 USD (zde). Připojíte jej k PC a zábava může začít. Nemá moc funkčních tlačítek, ale taková byla doba v minulosti. Vystačili jste si i s málem.

Bonusová vychytávka:
Koho by nepotěšil plyšák na mazlení, který je také využitelný jako polštář. Určitě ho doporučuji dát dětem do kočárku, ať si okolí myslí své. Cena za 35 cm velké hovínko je pod hranicí 9 USD (zde).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.