Čínský nový rok je za námi a marketingová oddělení výrobců telefonů začala pracovat na plné obrátky. Nejinak tomu bylo i v Bluboo, kteří si řekli, že je třeba připomenout jejich novou vlajkovou loď Bluboo Dual s duálním fotoaparátem a zaměřili se na jeho displej.

Pro ty z vás, kteří se s tímto nejnovějším Bluboo smartphonem setkáváte poprvé nebude od věci si prosvištět jeho specifikace. Takže pod kapotou máme čtyřjádrový procesor od Mediateku MT6737T taktovaný na 1,5 GHz, který doplňuje 2 GB RAM a 16 GB ROM, vzadu najdeme 13 megapixelový SONY fotoaparát spárovaný s druhým 2 megapixelovým a čtečku otisků prstů.Bluboo dual

Vepředu nalezneme 8 megapixelovou přední kameru a 5,5-palcový SHARP displej s FHD rozlišením.

Bluboo dual

Bluboo ve svém nejnovějším videu poukazuje na to, že uživatelé mohou ovládat displej i s mokrýma rukama nebo rovnou v rukavici. A nyní už ono zmiňované video:

Pokud by Bluboo Dual někoho zaujal, tak můžete mrknout na oficiální stránky telefonu nebo případně rovnou koupit zde za 99,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.