Společnost OnePlus stále roste a není se čemu divit. I když už nedosahují šílenství jako tomu bylo u jejich prvního modelu OnePlus One, stále se jedná o vysoce ceněnou značku na mobilním trhu.

Loni OnePlus představilo OP3 a pak mírně aktualizovanou verzi, která přišla se jménem OP3T, ale jak známo, lehká aktualizace fanoušky neuspokojí a všichni čekají, co přinese nového OnePlus 4.

OnePlus 4

Na to se ale nechtělo čekat týmu DBS Designing, kteří vzali aspekty původního OnePlus 1, 2 a OnePlus 3 a vytvořili zcela nový koncept telefonu.

Tento koncept (je třeba upozornit na to, že se jedná opravdu jen o koncept) OnePlus 4 je vybaven bezrámečkovým (levá a pravá strana) designem okolo 2K displeje o velikosti 5,5 palce s menšími rámečky u horní a dolní strany telefonu, než jsme u předchozích OnePlus telefonů byli zvyklí.

Stejně jako aktuální OnePlus telefony, OP4 má home tlačítko/čtečku otisků prstů dole společně s kapacitními tlačítky na obou stranách pro navigaci v systému Lineage OS.

OnePlus 4 Specifikace

OnePlus 4

Hardwarové specifikace tohoto konceptu OnePlus 4 jsou všechny našlapané. 18 megapixelová zadní kamera, Snapdragon 835 SoC, 8 GB RAM, 256 GB interní paměti a 5000 mAh kapacita baterie. Ta dostupnější verze telefonu by pak měla mít 6 GB RAM a 128 GB interní paměti.

OnePlus 4 koncept video

Tak co si myslíte o tomto konceptu OnePlus 4? Je to telefon, který byst si přáli, aby v této podobě byl představen nebo byste ve specifikaci a designu provedli nějaké změny? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici!