Vzhledem k tomu, že se představení novinkových modelů Huawei P10 a P10 Plus blíží, množí se také uniklé informace, které se snaží naznačit, co bychom mohli od těchto přístrojů očekávat.

Byť poslední snímky, které odhalují specifikace a ceny obou telefonů vypadají jako oficiální informační materiály, berme je s nadhledem, protože doposud nebyly ani ověřeny ani potvrzeny.

Vypadá to tedy, že Huawei P10 by mohl mít tři verze. Konkrétně ta první se 4 GB RAM a 32 GB ROM by měla stát kolem 508 dolarů. Druhá verze se 4 GB RAM a 64 GB ROM by mohla být nabízena za 595 dolarů a nejvyšší verze se 6 GB RAM a 128 GB ROM bude v prodeji za 683 dolarů.

Huawei P10 Plus přijde ve dvou verzích. První s 4 GB RAM a 64 GB ROM bude údajně k mání za 726 dolarů a ta druhá se 6 GB RAM a 128 GB ROM za 828 dolarů.

U obou telefonů najdeme, stejně jako u loňských P9 a P9 Plus, duální fotoaparát vyrobený ve spolupráci se společností Leica. Jako procesor by měl být použit Kirin 965 a šušká se cosi i o audio technologii Harman Kardon. Jak to vše nakonec dopadne se dozvíme 26. února/februára na MWC v Barceloně.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.