Kde bychom byli bez „čínské drbny“ Weibo. Samozřejmě, objevují se tam i relevantní informace, kterým se dá věřit, ale…

Tato zpráva však může patřit k těm, které by nemusely být až tak mimo mísu. Na Weibo je totiž k vidění fotka a zpráva, která naznačuje, že majitelé Xiaomi Mi Note, Mi4 a Mi Note Pro by se vbrzku mohli dočkat aktualizace na Android Nougat ve verzi 7.1.1, a to včetně MIUI 9.

Navíc na screenech ve zprávě je patrno, že výše zmiňované přístroje mají již bezpečnostní záplaty z prosince/novembra loňského roku. Podle vývojáře, který tuto zprávu na Weibo zavěsil, je neoficiální verze stabilní a nemá žádnou zjevnou chybu.

Tato neoficiální aktualizace by měla být k dispozici všem uživatelům zmiňovaných přístrojů k otestování. Ovšem je nutno podotknout, že jde o neoficiální verzi, která může postrádat některé ze standardních funkcí Android Nougat, takže cokoli v tomto směru učiníte, činíte na vlastní riziko. Navíc odkaz ke stažení se nachází pouze na čínském Weibo, což samo osobě nabádá k veliké obezřetnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.