Včera na internet vybublaly nové fotky, které nám ukázaly Huawei P10 Plus a P10 ve 3 nových barvách a potvrzují použití zakřiveného displeje.

MWC je akcí, u které se věří, že Huawei oficiálně představí své Huawei P10 a Huawei P10 Plus, ale samozřejmě informace kolem těchto telefonů se vynořují i tak. Už jsme viděli několik uniklých obrázků Huawei P10, které ukazovaly telefon v bílé a černé variantě, ale nové fotky nám předvedly nově tento model v barvě zlaté, spolu se zelenou a fialovou.

Huawei P10 Plus

Předpokládá se, že zlatá varianta na těchto fotkách je Huawei P10 Plus, což je ten větší brácha, který má čtečku otisků prstů na zadní straně. Menší Huawei P10 bude mít naopak čtečku umístěnou v domovském tlačítku na přední straně. Oba telefony budou vybaveny duální zadní kamerou Leica s F2.0.

Huawei P10 Plus

Huawei P10 by měl mít 5,2 palcový 1080p displej, zatímco Huawei P10 Plus lehce větší, 5,5 palcový 2K panel, rychlejší chipset Kirin 965 a Harman Kardon HiFi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.