S blížícím se termínem startu veletrhu MWC 2017 se stále více hovoří o přístrojích, které by tam měly být představeny. Zajímavým tématem se určitě stala i případná prezentace Samsung Galaxy S8, který by se tak mohl stát prvním telefonem se Snapdragon 835.

Tyto spekulace však vyvrátil šéf Samsungu, Koh Dong-jin, který včera pro agenturu Reuters uvedl, že Galaxy S8 bude prezentován později a společnost Samsung se veletrhu nezúčastní.

Podle posledních informací by měl Samsung Galaxy S8 a Galaxy S8 Plus spatřit světlo světa koncem března/marca či začátkem dubna/apríla a prezentační akce by údajně měly paralelně proběhnout v USA v New Yorku a v Evropě v Londýně. V prodeji by se přístroje mohly objevit koncem dubna/apríla.

Co se parametrů týče, hovoří se o 5,5 palcovém displeji u menší varianty a 6 palcovém displeji u verze Plus. Obě verze budou údajně vybaveny snímačem otisků prstů, který bude integrován v displeji. Proslýchá se také, že kapacita RAM paměti by mohla dosáhnout až na 8 GB, neměly by chybět ani stereo reproduktory a hlavní fotoaparát by měl být zapuštěn do zad přístroje.

Ovšem nutno podotknout, že zatím není nic oficiálně potvrzeno, takže si ještě nějaký ten pátek budeme muset počkat na relevantní informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.