Hodnocení recenzenta

Ulefone Armor splní vaše očekávání, když chcete odolný smartphone. Jeho slabší výbava a hodě veliké černé rámečky kolem displeje jsou zklamáním. Bohužel se mi během testu nepodařil GPS fix a tak dostal tenhle bojovník jen necelých 7 bodů.

6.5

Já se to nebojím přiznat. Poprvé jsme držel v ruce odolný telefon a poprvé jsem byl tak trochu zklamán. Jasně, že jsem se choval jako každý a nekoukl jsme se podrobněji na specifikace a hned mobil zapnul. Až pak mi došlo, že Ulefone Armor nemá 4 GB RAM a nemá ani velký hezký displej. Je to prostě odolný telefon, který máš nosit na stavbu domu, sjíždění řek, procházky po českých horách v zimě a nebo ti má vyklouznout z ruky, když jedeš na kole. Všude tam, kde běžný telefon v zavíracím koženém pouzdře přežije jen první pád, nastupuje hrdina s brněním.

Ulefone Armor není prostě telefon, na kterém budeš cestou v autobuse hrát hry nebo se fotit s kámoškama na diskotéce (jedině ve sprše, jelikož to zvládne). Přináším vám tedy asi trochu negativní recenzi na mobil, který vlastně není špatný. Je použitelný na věci, které já nedělám (potápění se žraloky, tůry v Nepálu). Prostě jsem ho vykoupal, hodil do sněhu, ale víc ode mě nečekejte. Za zapůjčení telefonu k recenzi děkujeme Coolicool a pokud vás Ulefone Armor zaujal, zakoupit jej můžete přímo zde.