Společnost No.1 se také rozhodla vyrobit sportovní náramek a pojmenovala ho po známé závodní soutěži F1. Jasně, že tuhle informaci jsem si vymyslel a to samé si myslím o údaji 100 dní v stand-by režimu, který deklaruje výrobce v promo materiálech. Více info najedete na webu výrobce.

Bez mučení se přiznám, že video které jsme pro vás připravil, jsem nahrál bez explicitního testování a jedná se více o unboxing a první seznámení. Bohužel na testování nebyl čas, ale i tak není proč brečet. Je to prostě tuctový fitness náramek, který se na ruce nosí pohodlně, ale nedělá žádné zázraky. Pokud ho tedy chcete vidět v reálu, klikejte na naše video.

Děkujeme, že jste to vydrželi až do konce a klikáte i na lepší recenze a unboxing videa, která pro vás máme. Už zanedlouho bude na našem YouTube kanálu k vidění například mytí mobilu Ulefone Armor. Pro více videí stačí kliknou na banner zde.
GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.