Ohodnoťte článek

Mnozí producenti chytrých telefonů se snaží vyrábět přístroje se stále vyššími specifikacemi, duálními fotoaparáty a nejnovějšími procesory. Opačným směrem se naopak pouští společnost Oukitel, která se rozhodla vyprodukovat telefon, který spadá do entry-level segmentu. Respektive jde o jakýsi downgrade jejich stávajícího Oukitel U7 Plus.

Název Oukitel U7 Max by sice mohl naznačovat, že půjde o přístroj s parametry alespoň střední třídy, ale není tomu tak. Společnost tvrdí, že se v tomto případě zaměřila především na design.

Takže co můžeme od U7 Max očekávat? Po pravdě řečeno nic mnoho. Displej bude mít úhlopříčku 5,5 palce s HD rozlišením (720 x 1280 pixelů) a 2.5D zakřivením.

Jako procesor byl u Oukitel U7 Max použit čtyř jádrový MT6580A s taktem 1 GHz, takže je patrno, že podpora 4G sítí se nekoná. Kapacita pamětí je také skromná – 1 GB RAM a 8 GB ROM, tu však lze dále rozšířit o 32 GB. Co se rozlišení kamer týče, tak to by mělo být u zadního fotoaparátu 13 MPix a u přední kamery 5 MPix.

Na rozdíl od Oukitel U7 Plus chybí u Maxe čtečka otisků prstů a zadní kryt je vyroben z polykarbonátu, tedy pevného plastu. Je jasné, že cena tohoto přístroje musí být opravdu velmi nízká, což společnost Oukitel také slibuje. Oukitel U7 Max by se na trhu měl objevit začátkem února/februára.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.