Na leden/január nachystali na našem partnerském e-shopu Gearbest akci, ve které jsou nabízeny tablety několika známých výrobců. Hlavními hvězdami prodejů jsou čtyři konvertibly značek Teclast, Cube a Jumper.

Najdete zde Teclast TBook 10S s 10,1 palcovým displejem, procesorem Intel Z8350 a dualbootem. Druhým zástupcem značky Teclast je Teclast TBook 16 Power s 11,6 palcovým FullHD displejem, procesorem Intel Z8750 a 8 GB RAM.

Značku Cube zastupuje Cube iWork 1X s 11,6 palcovým FullHD IPS displejem, mini HDMI a operačním systémem Windows 10. Posledním tahákem v nabídce je Jumper EZpad 6 s 11,6 palcovým FullHD displejem, procesorem Intel Z8350 a Windows 10.

V rámci této akce jsou také nabízeny další tablety a konvertibly a nezapomnělo se ani na prodeje z evropského skladu. Kompletní nabídku i s cenami naleznete zde, takže stačí si ji jen projít a vybrat dle svého vkusu a potřeby.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.