Přestože o přístrojích Samsung zrovna moc nepíšeme, dnes uděláme výjimku. Jednak proto, že Samsung je jedním z hráčů o prvenství vydání telefonu s procesorem Snapdragon 835, ale hlavně proto, že internetem kolují zvěsti, které naznačují, že prodejní cena Samsung Galaxy S8 bude vskutku závratná.

Pojďme na to však popořadě. Italský tipař @Ricciolo1 se nechal slyšet, že Samsung Galaxy S8 je připraven na to, aby byl prezentován na veletrhu MWC 2017 v Barceloně, který poběží od 26. února/februára. Ovšem, pokud se do Barcelony chystáte, neradujte se. Galaxy S8 bude představen jen úzkému okruhu vybraných novinářů. Ostatní mají prostě smůlu.

Podle @Ricciolo1 bude Samsung Galaxy S8 oficiálně představen široké veřejnosti až 29. března/marca a do prodeje by se měl dostat až koncem dubna/apríla. A teď přijde ta ohromující informace. Telefon se prý totiž bude prodávat za 849 dolarů (a dost možná i více), což je v přepočtu 21 652 Kč!

Podle nejnovějších zvěstí bude Samasung Galaxy S8 vybaven 5,7 palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1440 x 2560 pixelů, pohánět jej bude Snapdragon 835 s GPU Adreno 540. Očekává se také 12 MPix hlavní fotoaparát a 8 MPix přední kamera. Dokonce se šušká i o jakési prémiové verzi Samsung Galaxy S8 Plus s 6,2 palcovým displejem. Tož, nechme se tedy překvapit jak to nakonec všechno dopadne.

Co říkáte na Samsung Galaxy S8? Pořídili byste si jej za takovouto cenu? Komentáře pod článkem jsou vám k dispozici.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.