Dnešní díl Vychytávek odstartujeme rovnou a bez zbytečných úvodů vám naservíruji tři tipy na nákupy v Číně. Pokud se vám žádný z nich nehodí, na konci článku přidávám banner na starší části Vychytávek, tak se na něj nestyďte klikat a vybrat si třeba tam.

  1. Zahrajeme si badminton 
    Minule jsme tady měli celou smart pálku na badminton a dnes jen chytrou koncovku. Tu si můžete nasadit na svojí raketu a pak sledovat váš posun v tréningu. Cena byla v akci 25 USD (zde), tak neváhejte a kupujte vychytávku, kterou lehce spárujete se svým mobilem.
  2. Oboustranný USB klíč
    Co tak si koupit klíč, který lehce zasunete nejen do PC, ale také do mobilu? Na jedné straně má totiž USB a na druhé Mini USB konektor. Můžete s ním tedy lehce přenášet data mezi zařízeními, pokud máte OTG. Cena je pod 6 USD (zde) a výběr barev je skoro nekonečný.
  3. Pro velké kluky
    Dětem to nedávejte a manželce neukazujte. Je to prostě profi prak pro střelbu na sousedova okna a nebo holuby na střeše. A za cenu 3 USD (zde) ta zábava s holuby stojí. Ale hlavně opatrně, ať neublížíte lidem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.