Nokia 6 se ukázala být potenciálně úspěšným smartphonem i přesto, že se ještě nedostala do prodeje. Telefon byl nedávno oznámen v Číně a okamžitě vzrostly počty předběžných objednávek nebo registrací, podle toho, jak tomu chcete říkat. Za pouhých 24 hodin počet překonal 230.000 rezervací v Jingdong (JD.com).

Poslední zpráva z tohoto konce říká, že se toto číslo téměř zdvojnásobilo, protože je údajně ve výši přes 420 tisíc kusů za pouhé dva dny. Což je docela překvapivé, za pár dnů se chystá prvních flash sale, takže se nebudeme moci divit, pokud se dostaneme někam k 1 miliónu kusů.

nokia 6

Samozřejmě, že se očekává, že tato čísla dále porostou v příštích dnech a je třeba mít na paměti, že přístroj bude v prodeji od 19. ledna/januára. Je třeba ale zdůraznit, že ne všechny registrace se promítnou do skutečných prodejů.

nokia 6

Nokia 6 je elegantní smartphone, který neohromí svými specifikacemi, ale to, co ho šlechtí je jeho elegantní, ale robustní tělo, které by mělo vydržet věky. Cena 1699 jüanů (cca 247 dolarů) je taktéž lákavá.