Původní verze Bluboo Dual sice není na trhu příliš dlouho, ale to nebrání tomu, aby Bluboo vývojáři nepřemýšleli nad tím, jak jej vylepšit.

V přípravě je tedy nová verze, která by měla být osazena 3D displejem, který nabídne virtuální realitu sledovatelnou pouhým okem bez nutnosti použití 3D brýlí či jiných pomůcek. Kromě toho by se také měla zlepšit ostrost obrazu a omezit zobrazení tzv. „duchů“, což je jev, který mnohdy vnímáme při používání 3D brýlí.

Původní verze Bluboo Dual zaujala hlavně asi svým duálním hlavním fotoaparátem, který je poskládán ze dvou objektivů s rozlišením 13 a 2 MPix. Od inovované verze si společnost slibuje, že kombinace duálního fotoaparátu a 3D displeje bude určitě pro mnoho potenciálních zákazníků zajímavá.

Co se týče dalších specifikací inovované verze Bluboo Dual, tak zde společnost zatím taktně mlčí, ale předpokládáme, že podrobnější informace se k nám dostanou brzo. Nechce-li se vám čekat na vylepšenou verzi Dualu a postačila by vám ta původní, podrobnosti o parametrech naleznete zde a tady si můžete telefon zakoupit za 99,99 dolarů.