Společnost HTC se zřejmě rozhodla, že veletrh CES 2017 není pro ni zas až tak důležitý, aby tam prezentovala své novinky a zítra, tedy 12. ledna/januára uspořádají vlastní prezentaci, na které budou k vidění dva telefony HTC U Ultra a HTC U Play a zřejmě také HTC One X10. Není divu, že před oficiálním představením novinek internetem kolují reálné fotky jednoho z výše jmenovaných přístrojů – HTC U Ultra, který je také známý jako „Ocean Note“.

Z fotek je zřejmé, že HTC U Ultra bude vybaven sekundárním displejem, který je umístěn těsně nad hlavním QHD 5,7 palcovým displejem. Na sekundárním displeji se zobrazují informace, jako je čas, datum a případně informace o počasí, a to ve chvíli, kdy je primární displej vypnutý. V případě rozsvícené hlavní obrazovky zobrazuje ta sekundární nejčastěji používané aplikace, díky čemuž je k nim snadný a rychlý přístup.

Na zadní straně telefonu pak můžeme vidět poměrně vystouplý objektiv hlavního fotoaparátu, který by údajně měl mít stejné specifikace jako u Google Pixel. Co se dalších parametrů týče, tak zde probíhá vše na bázi spekulací. Někteří tvrdí, že HTC U Ultra bude pohánět procesor Snapdragon 821, někteří zas předpokládají, že by společnost mohla použít i novinkový Snapdragon 835. K mání by měly být 4 GB RAM a 64 GB ROM pamětí. Kapacita baterie údajně bude 4000 mAh a jako OS tu najdeme Android Nougat.

Jak to nakonec s parametry dopadne se dozvíme zítra na prezentační akci, kterou bude možno sledovat živě.