Společnost Vernee odstartovala nový rok slevami. Ano, v evropských skladech můžete od 10. ledna/januára do 17. ledna/januára pořídit Vernee Mars za 169,99 dolarů (sleva 80 dolarů).

To však není vše. Pokud by se vám nepodařilo sehnat Mars z evropských skladů, je tu ještě bleskový prodej, který trvá také od 10. ledna/januára do 17. ledna/januára. I zde pořídíte Vernee Mars za 169,99 dolarů, akce je však limitována 999 kusy. Akce běží vždy od 9:00 do 14:00 UTC.

Dále si také můžete napsat o 30 dolarový slevový kupón. Ten může získat denně 50 vybraných uživatelů a každý kupón lze využít pouze pro jeden nákup Vernee Mars. Akce běží od 5. ledna/januára do 17. ledna/januára.

Nu a pokud byste si rádi Vernee Mars otestovali, můžete se přihlásit do další Vernee akce. Tam je však nutno poslat na e-mail: [email protected]  svůj nápad nebo návrh, co byste chtěli vylepšit na Vernee přístrojích. Z došlých mailů bude vybráno pět účastníků, jejichž návrhy budou nejlepší a těm bude zdarma zaslán Vernee Mars s Android Nougat na testování. Tato kampaň běží od 5. ledna/januára do 17. ledna/januára.

Jestliže vás některá z výše zmíněných akcí zaujala, mrkněte sem, kde najdete podrobné informace. Chcete-li se o Vernee Mars dozvědět více, můžete si pročíst recenzi kolegy Zbyňka, který Mars pořádně proklepl.