Vypadá to, že představení procesoru Snapdragon 835 pořádně míchá kartami výrobců chytrých telefonů. Už jsme se zmiňovali, že do boje o to, kdo jako první uvede svůj přístroj osazený Snapdragon 835 vstupuje hned několik výrobců.

Ve hře jsou zatím společnosti Xiaomi a Samsung. Obecně se má za to, že prvenství urve Xiaomi se svým Mi6. Ovšem pozor. Dnes se nechala slyšet také společnost Bluboo že připravuje telefon se Snapdragon 835, ten by měl nést název Bluboo D1 a měl by, mimo jiné, disponovat duální zadní kamerou a také duální přední kamerou. Jeho design by měl být bezrámečkový s vysokým poměrem displeje vůči tělu.

A aby toho nebylo málo, společnost Bluboo také tvrdí, že práce na Bluboo D1 pokračují rychlým tempem a je docela pravděpodobné, že by se mohli s tímto zařízením vytasit dříve než Xiaomi s jejich Mi6. Bližší informace by se měly již brzy objevit na oficiálních stránkách společnosti.

Myslíte si, že prvním telefonem s procesorem Snapdragon 835 bude Bluboo D1? Nebo jej trumfne Xiaomi? A nebo snad úplně jiná společnost? Komentáře pod článkem jsou připraveny pro vaše názory.