Čínský výrobce kamer YI má jen několik výrobků pod svým jménem, YI 4K Action Camera, YI 4K Action Camera 2 a pár dalších, ale společnost si získala záviděníhodnou pověst díky kvalitě svých výrobků. Její kamery jsou dokonce označovány jako „Go Pro Killer“ a společnost už nepotřebuje označovat své výrobky značkou Xiaomi. Nyní přidali další zářez do svého lineupu, a to YI 4K+ Action Camera.

YI 4K+ Action kamera je údajně první kamerou na světě, která je schopna zachytit 4K video při 60 snímcích za sekundu a to je dvojnásobek toho, co umí Go Pro Hero 5 Black. YI 4K+ Action Camera je také první, která je vybavena Ambarella H2 SOC, které nabízí maximální přenosovou rychlost 120 Mbps.

YI 4K+

Kamera je také vybavena elektronickou stabilizací obrazu (EIS), podporou živého streamování a také podporou virtuální reality. YI 4K+ přijde s USB 3.0 a USB Type-C rozhraním a dalšími funkcemi.

Společnost zatím neoznámila, kdy bude kamera k dispozici v prodeji a za jakou cenu, ale očekáváme, že na čínský trh vtrhne již velmi brzy.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.