Xiaomi absolvovalo tiskovou konferenci na CES 2017, kde představilo tři nové produkty. Bílá verze Mi Mix, Xiaomi Mi TV 4 a Xiaomi Router HD jsou oni šťastlivci, kterým se dostalo zasloužené pozornosti. Ale nebylo to jen o nových produktech. Xiaomi také ukázalo celou řadu nových barevných variant pro Mi Note 2, který byl doposud k dispozici pouze v černé a stříbrné barvě.

V průběhu CES tedy lze Xiaomi Mi Note 2 spatřit v růžové, zelené a fialové barvě. Informace, která nebyla zveřejněna je ta, zda nové barevné verze byly jen pro výstavní účely nebo zda půjdou skutečně do prodeje (což je ta pravděpodobnější možnost). Samozřejmě, co se týče specifikací, tak tam se žádné změny, i v případě nových barevných variant, nedočkáme.

Pokud někdy Mi Note 2 přijde v růžové, zelené nebo fialově barvě na trh, je pravděpodobné, že k tomu dojte pouze v Číně. Společnost neřekla nic o tom, zda je trojice produktů i pro mimočínský trh. No ale než se tato situace vyjasní, prohlédněte si obrázky nových barev Xiaomi Mi Note 2, které jsou o něco výše v galerii.