Se všemi těmi novými oznámeními a novinkami, které se odehrávají na veletrhu CES bychom ale neměli zapomenout na zajímavé telefony menších čínských značek. Jedním z nich je Ulefone Gemini.

V návaznosti na ZTE Blade a V8 telefony s duální kamerou, vydal i čínský výrobce Ulefone první oficiální fotografie a hardwarové specifikace svého smartphonu Ulefone Gemini.

Telefon, který se nám předvádí na fotkách, je standardní Gemini a nikoli Gemini Pro, a tak zde máme 1,5 GHz chipset, 3 GB RAM a 32 GB interní paměti, místo působivějších 128 GB ROM a Helio X27, kterými bude vybaven onen dražší bratr.

Ulefone Gemini

Co je stejné u Gemini a Gemini Pro je displej o velikosti 5,5 palce, přední fotoaparát 8 MPx, tělo ze slitiny opracované CNC frézováním, čtečka otisků prstů v Home tlačítku a duální zadní kamera. Co se týče těch zadních kamer, tak ta hlavní bude mít 13 megapixelový senzor a sekundární snímač jest 5 megapixelovým.

Ulefone plánuje vrhnout na trh Ulefone Gemini do dvou týdnů a Pro verzi krátce po něm. Oba telefony by měly mít, jak bylo přislíbeno, konkurenceschopnou cenu. Kolik byste za Ulefone Gemini byli ochotni zaplatit? Dejte nám vědět v komentářích.