Xiaomi mělo trochu smůlu, co se týče jejich telefonů a explozí. V průběhu let jsme byli svědky několika zpráv a dokonce i videí telefonů, ze kterých šlehaly plameny a jen po pár dnech v roce 2017 zde máme další příběh.

Tentokrát se jedná o Xiaomi Mi4, která explodovalo ve třídě v Číně. Detaily toho, co přesně se stalo nemáme, ale fotky pozůstatků bývalé vlajkové lodi naznačují, že explodovala baterie v telefonu.

Je těžké určit, co se stalo tentokrát, ale předchozí podobné problémy byly vysvětlovány použitím jiné než oficiální nabíječky, což způsobilo nárůst energie během nabíjení. Podobné problémy byly v minulosti hlášeny také u iPhone a telefonů Samsung.

Xiaomi Mi4 jako takový byl uveden na trh již v roce 2014 a byl prvním telefonem od Xiaomi, který nastavil nový směr v podobě kovového těla telefonu, displeje o velikosti 5 palců, procesoru Snapdragon 801 a 3 GB RAM.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.