Veletrh CES 2017 klepe na dveře a společnost Asus má v plánu představit jedno z nejvýkonnějších zařízení současnosti. Pravděpodobně se jedná o Asus Zenfone 4, i když některé zdroje mluví o další generaci Zenfone Zoom. To nám ale nepřijde moc pravděpodobné.

Ať už se bude novinka jmenovat jakkoli, bude osazena „nejlepším procesorem na světě“ od společnosti Qualcomm. Není tedy pochyb, že se jedná o Snapdragon 835, který se rovněž oficiálně představí na CES 2017. Přečíst si o něm můžete ale už nyní, a to zde. Další parametry tohoto kousku neznáme, ale můžeme se domnívat, že budou patřit k tomu nejlepšímu, co je aktuálně k sehnání.

Asus Zenfone 4

Je pravděpodobné, že Asus na CES 2017 představí i model s duálním fotoaparátem a podle všeho to bude právě Zenfone 3 Zoom. Ten má mimo jiné disponovat i optickým zoomem a baterií s kapacitou 4850 mAh.

Bližší informace o výbavě nám prozatím ale nejsou známy a tak musíme vydržet než Asus modely sám představí. Oficiální prezentace proběhne již zítra.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.