Začátkem letošního roku se Bluboo podařil relativně slušný úspěch s jejich ucházejícím modelem Bluboo Picasso, ale telefon měl pár nedostatků. Jeden z těch největších byl dozajista nedostatek podpory 4G LTE a společnost se nyní toto napravit s aktualizací jménem Bluboo Picasso 4G, přičemž nízká cena by měla být samozřejmě zachována.

Když píšu o nízké ceně, je jasné, že Bluboo Picasso 4G nebude žádný trhač asfaltu co se týče použitého hardwaru. Například procesor je stárnoucí MT6735, ale přináší tolik potřebnou podporu 4G. Dále zde máme 2 GB RAM, 16 GB ROM, 13 Mpix Sony zadní kameru, 8 Mpix přední kameru, baterii o kapacitě 2800 mAh a displej jest 5-palcový s HD rozlišením.

Design původního Picassa byl dle očekávání zachován, ale Picasso 4G přichází s dalším vylepšením v podobě přítomnosti NFC. Což u telefonu, který stojí pouhých 89,99 dolarů určitě není k zahození. Pro více informací o Bluboo Picassova 4G můžete navštívit oficiální stránky.

No a na závěr se sluší zmínit, že Bluboo zrovna běží novoroční prodej s některými významnými slevami jako Bluboo Dual za 99.99 dolarů, Bluboo Edge za dolarů 109,99 nebo Bluboo Maya Max za 129,99 dolarů. Celou nabídku můžete zkontrolovat tady.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.