Pokud jste příznivci velkých mobilních „plácaček“, jistě vaší pozornosti neunikl ani Bluboo Maya Max, který přesně svými specifikacemi do této kategorie zapadá. A vzhledem k tomu, že společnost Bluboo jej aktuálně nabízí do 31. prosince/decembra v novoroční promo akci za 129,99 dolarů, možná nebude od věci si zrekapitulovat všechny jeho parametry.

Bluboo Maya Max je osazen osmi jádrovým procesorem MT6750, který v sobě pojí výhody čipsetů MT6755 a MT6753, jako je například podpora 4G Cat.6. Doplňuje jej 3 GB LPDDR3 RAM a GPU Mali-T860. Tato konfigurace by měla zaručit plynulý multitasking a hladký chod. Baterie má kapacitu 4200 mAh s podporou rychlého nabíjení, takže i ta by mohla zajistit delší výdrž při používání přístroje.

JDI displej má úhlopříčku 6 palců, HD rozlišení a technologii OSG pro ostřejší a přirozenější obraz. Displej lze ovládat i mokrou rukou či rukou v rukavici. Panel je dvouvrstvý a díky tomu je i citlivější na dotyk a jeho přesnost.

Co se fotoaparátů týče, tak ty patří k průměru. Zadní kamera je 13 MPix se snímačem Sony IMX214 a přední pak 8 MPix. U selfie kamery najdeme aplikaci Beautysnap s mnoha funkcemi pro vylepšení snímků, nechybí ani „chytrá“ samospoušť.

K dalším parametrům patří podpora VoLTE, NXP reproduktor, snímač otisků prstů s rychlostí odemknutí do 0,1 sekundy, USB typu C a Android 6.0. Bluboo Maya Max je vyroben z hliníkové slitiny série 6000, opracován pomocí CNC frézování a následného kartáčování.

Bližší informace o přístroji naleznete zde a do 31. prosince/decembra jej můžete za sníženou cenu zakoupit tady a nebo zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.