Já vím, že naposled to nebyla žádá sláva a někteří z vás si prostě neujíždějí na ptákovinách jako já. Chtělo by to něco seriózního. Ale víte jak to je. Co je dobré, je drahé i v Číně a tak dávat vám tip na elektrické kolo za 500 USD asi nemá smysl. Máme tu pro vás tedy další tři normální tipy.

  1. Chytrá prodlužovačka
    Každý by chtěl smart domácnost (kromě squatterů) a je potřeba nějak začít. Co tak si koupit programovatelný prodlužovací kabel za cenu do 23 USD (zde). Ten si spárujete s WiFi routerem a aplikací a už pohodlně ovládáte. Budete ale potřebovat redukci pro EU (např.  zde).
  2. Opěrka do auta
    Nevyhovuje vám původní loketní opěrka v autě? Je moc tvrdá nebo je nízko? Kupte si nádstavec a zlepšete si pohodlí v autě. Cena opěrky je do 5 USD (zde) a je potřeba si vybrat hlavně tu, která se vám barevně hodí.
  3. Herní ovladač
    Nejen pro děti na dlouhé cesty, ale také pro dospělé je vhodný iPega herní ovladač. S heslem „roztáhni a hraj si“ (není to myšleno dvojsmyslně) přichází za cenu 24 USD (zde) ovladač s 380 mAh baterií a připojením k Androidu i iOS.

Bonusová vychytávka
Neberte to špatně, že je na obrázku žena, ale může to pomoci i mužům když chrápou. Nasadíte, dotáhnete a už se vám ústa nebudou v noci otevírat. Drsné to je zejména tehdy, když to dáte manželce přes den, ať je doma klid. Cena 5 USD (zde).

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.