Konec roku 2016 je doslova za dveřmi, proto se snad všichni výrobci chytrých telefonů snaží aktualizovat své stávající přístroje na Android Nougat. Ti, kteří to do konce roku nestihnou alespoň uvolňují plán pro rok příští, aby uživatelé měli jakýsi rámcový přehled, kdy bude jejich telefon aktualizován.

My se dnes mrkneme na to, jak budou v roce 2017 probíhat aktualizace na Android Nougat u Oukitel přístrojů. Podle posledních informací budou v příštím roce aktualizovány modely U7 Plus, U15 Pro, U15S, K6000 Pro, K10000 a C5 Pro. U modelu U20 Plus s duálním fotoaparátem zatím není update oficiálně potvrzen.

Prvním Oukitel telefonem, který dostane aktualizaci na Android Nougat by měl být Oukitel U7 Plus a předpokládá se, že by update bude distribuován via OTA před zahájením čínského jarního festivalu, což je zhruba kolem 27. ledna/januára. Posledním aktualizovaným telefonem bude Oukitel K10000, a to v březnu/marci.

Kromě toho budou aktualizovány i starší modely, které dosud běží na Android 5.1. Jedním z nich je například K6000, který bude v únoru/februári 2017 aktualizován na Android 6.0. I tato aktualizace bude uvolněna skrz OTA.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.