O Bluboo Edge toho bylo již hodně napsáno, takže víme, že mezi hlavní parametry patří 5,5 palcový displej s HD rozlišením, čtyř jádrový procesor, hlavní 13 MPix fotoaparát, přední 8 MPix kamera, snímač otisků prstů, snímač srdečního tepu a operační systém Android 6.0.

Co však najdeme v krabici po jejím vybalení? Na tuto otázku přináší odpověď oficiální unboxing video. Rovnou přiznejme, že žádné extra překvapení se nekoná, protože příslušenství v balení je poměrně standardní. Najdeme tu nabíječku, USB kabel, manuál, záruční list, plastový ochranný zadní kryt a samozřejmě samotný telefon. Více uvidíte ve vidu. Pro podrobnější informace o Bluboo Edge můžete zajít sem.

Protože se blíží konec roku, připravila společnost Bluboo také prodejní akci, na které budou se slevou nabízeny některé vybrané Bluboo produkty jako je například Bluboo Dual za 99,99 dolarů, Bluboo Edge za 109,99 dolarů nebo Bluboo Maya Max za 129,99 dolarů. Tato akce potrvá až do 31. prosince/decembra. Více naleznete na oficiálních stránkách společnosti a nebo zde.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.