No.1 pokračuje v rozšiřování svého lineupu chytrých hodinek. Tentokrát přišly na řadu No.1 G3+, které dostaly do vínku otočné menu.
No.1 G3+ oproti svému předchůdci není vybaven plnotučným Androidem a místo toho No.1 vyvinula vlastní operační systém, který nevypadá zle. Uživatelské rozhraní je upravené pro práci s otočným menu společně s dotykovým vstupem.
Co se týče specifikací, tak G3+ připojíte jak k iOS, tak Android zařízení a na vaše hodinky se budou doručovat notifikace pro hovory, zprávy, jakož i oznámení ze sociálních sítí. Samozřejmě, že je zde sledování vašeho spánku, tepové frekvence, stejně jako krokoměr.
No.1 tvrdí, se na přední straně dočkáme safírového sklíčka a že tělo je vyrobeno z nerezové oceli. Co se týče displeje, tak ten je 1,3-palcový s rozlišením 240 x 240 a baterie má kapacitu 380mAh. Co se týče data uvedení na trh, tak to zatím neznáme a kdo se chce s No.1 G+ seznámit blíže, tak hledejte pod tímto odkazem.