Vypadá to, že společnost Xiaomi v letošním roce ještě neřekla své poslední slovo. Podle teaseru, který koluje internetem se chystají těsně před Štědrým dnem na prezentaci nové verze Mi Notebook Air.

Rozesílání pozvánek na tuto akci, která se bude konat 23. prosince/decembra v Pekingu již začalo a z upoutávky lze vyčíst několik informací o chystaném Mi Notebook Air.

Na teaseru je k vidění pravá hrana zařízení. Vypadá to, že klávesnice i porty zůstávají stejné jako u původního modelu. Zajímavější věci se však odehrávání v horní části upoutávky, kde můžeme vidět, že nový Mi Notebook bude podporovat 4G.

Najdeme zde také logo Xiaomi a logo jednoho z čínských operátorů, přesně tedy China Mobile. Z toho můžeme odvodit, že by mohlo jít o původní verzi, která bude mít jen rozšířenou podporu 4G. Ale v této chvíli jde jen o spekulace.

Netušíme také, zda nová verze Mi Notebook Air bude mít 12,5 palcový nebo 13 palcový displej a zda podpora 4G nezvýší jeho cenu. Nejlepší bude počkat do pátku, kdy se jistě dozvíme vše podstatné.