Videa, ve kterých je testována odolnost telefonů jsou oblíbenou disciplínou snad všech čínských výrobců. Některá jsou docela povedená, ale u většiny o tom lze s úspěchem pochybovat.

V pomyslné hitparádě testování odolnosti se do Top 10 dostává rozbíjení ořechů, zatloukání hřebíků, pády z různých výšek, spouštění ocelových koulí a podobné taškařice.

Dnes tu však máme opravdovou lahůdku, a to doslova. Budeme vařit s Ulefone Armor. Šéf kuchař Jack bude připravovat něco, čemu říká „asijská studená miska“. Na Michelinskou hvězdu to tedy není, ale pitomé je to dost.

A zde stručný recept. Ulefone Armor vložíte do misky, nakrájíte pórek, zázvor a nakládané chilli papričky, přidáte je do misky s telefonem a vše zalijete rýžovým octem, olejem a sójovou omáčkou. Fajnšmekři mohou použít i rybí nebo ústřicovou omáčku. Vše dobře promícháte a pak už jen tuhle dobrotu olizujete z telefonu. Prostě mňamka veliká.

Pokud máte rádi video recepty, hurá do toho a dobrou chuť.

Samozřejmě jde o to prokázat, že Ulefone Armor je odolný vůči poměrně agresivním tekutinám, ovšem jistě to lze dokázat i jiným způsobem. Nu a pokud jste dostali chuť na tuto asijskou specialitku vězte, že hlavní ingredience, Ulefone Armor, se právě nachází v předprodeji a na stejné stránce také naleznete bližší informace o jeho parametrech.