Konec roku se blíží a je tedy čas bilancovat. Společnost UMi vyhodnotila rok 2016 jako velice úspěšný. Vydala devět telefonu, které si získaly popularitu a dobré renomé na globálních trzích.

Za nejlepšího partnera a prodejce svých produktů považují Gearbest a proto na sklonku roku chtějí tuto úspěšnou spolupráci oslavit slevami a zároveň tím poděkovat svým zákazníkům na mezinárodních trzích.

UMi Global Launch, jak je slevová akce nazvána startuje právě teď a v speciální nabídce najdete pět nejpopulárnějších UMi přístrojů. UMi Plus E, první telefon s procesorem Helio P20 a vlajkovou loď společnosti tak můžete pořídit za 228,99 dolarů. UMi Plus s procesorem Helio P10, 4 GB RAM a 4000 mAh baterií a nyní již s Android Nougat pořídíte za 179,99 dolarů.

UMi Diamond patří mezi nízkonákladové telefony společnosti UMi a v akci jej můžete koupit za 99,99 dolarů. UMi Max, o kterém společnost tvrdí, že je to telefon s nejlepším poměrem cena/výkon a silnou baterií koupíte za 154,99 dolarů a posledním UMi přístrojem v nabídce je UMi Super se 4 GB RAM, 32 GB ROM, zadním snímačem otisků prstů a 4000 mAh baterií s podporou rychlého nabíjení pořídíte za 176,99 dolarů.

Nesmíme zapomenout na odkaz, kde nakoupíte a pokud vás zajímají další informace o zmiňovaných telefonech mrkněte sem a o dalších produktech společnosti UMi se více dozvíte zde.