Po období, kdy v UMi pečlivě testovali beta verzi Android 7.0 se majitelé UMi Plus konečně dočkali. Finální verze Android Nougat je tu a měla by být k dispozici v průběhu 24 hodin.

Beta byla vypuštěna před několika měsíci a na jejím testování se také podíleli vybraní testeři z řad uživatelů a díky jejich zpětné vazbě se podařilo připravit druhou „betu“, která už byla dána k dispozici širšímu okruhu uživatelů, kteří si ji mohli manuálně nainstalovat a podílet se tak na optimalizaci pro finální verzi.

Společnost UMi tedy dnes plní svůj slib a vypouští kompletní aktualizaci na Android 7.0 jako takový malý předvánoční dárek pro všechny globální uživatele UMi Plus.

Mezi nové funkce, které Android 7.0 přinese, patří podpora grafického standardu Vulkan, přizpůsobitelná nabídka rychlého nastavení, Multi-Window a rychlé přepínání mezi aplikacemi. A v neposlední řadě i rozšíření nabídky emotikonů.

Před instalací aktualizace via OTA se ujistěte, že máte zálohu všech vašich dat, rychlých nastavení a také nastavení ID otisků prstů, protože v rámci aktualizace budou smazány a vše bude nutno znovu nastavit.

Umi také slibuje aktualizaci na Android Nougat pro UMi Max a Super, která by se údajně měla objevit ještě v tomto měsíci, konkrétně na Štědrý den.

V závěru dodejme, že UMi Plus je stále v prodeji a pořídit jej můžete na UMi Aliexpress za 219,99 dolarů, na španělském Amazonu za 224,99 euro, na německém Amazonu za 229,99 euro nebo na Amazonu italském také za 229,99 euro.