Oukitel se začíná pomalu, ale jistě řadit k těm čínským výrobcům, kteří chrlí jeden telefon za druhým. Dnes jsme totiž dostali zprávu, že pracují na novém „nerozbitném“ modelu s kovovým rámem a pevnou obrazovkou.

Oukitel C5 Pro, jak se bude chystaný přístroj jmenovat, má kromě toho také zcela nezvyklou texturu zadního krytu, jak je patrno z přiložené fotografie. Zpracování této textury vyžaduje poměrně složitý postup a proto je použit nový výrobní proces, který zaručí, že tištěná textura bude zřetelnější, jasnější a bude odolná proti poškrábání.

Oukitel C5 bude kompaktní s pěti palcovým displejem s HD rozlišením. Na jeho ochranu bude použito Asahi Glass nebo Corning Glass. Očekávaná tvrdost skla displeje je 9H a více, takže zobrazovadlo by údajně mělo odolat tlaku až 800 MPa.

K dalším parametrů by měl patřit čtyř jádrový procesor MT6737 s taktem 1,3 GHz, 2 GB RAM a 16 GB ROM. To jsou zatím veškeré informace, které o Oukitel C5 Pro máme, takže zůstaňte i nadále na příjmu, další info by se mělo objevit brzy.