Hodnocení recenzenta

Zajímavý Xiaomi Mi Mix je opravdu skvělý telefon pro lidi, kteří chtějí větší displej a nebo se odlišit. Po konstrukční a designové stránce je to skvost. Bohužel, ergonomie ovládání a také chybějící LTE moc nepotěší.

9

Celý rok pro vás testujeme mobily, tablety, hodinky a jiné drobnosti. Ale až k závěru roku se mi dostal do rukou telefon, který by měl překonat všechny před ním. Je tomu opravdu tak? Je Xiaomi Mi Mix pomyslený vrchol mobilního trhu? Nebo jen nepodařený koncept?

Určitě víte, že Xiaomi Mi Mix není první telefon na světě, který má horní rámeček širší než pár milimetrů. Mi Mix je proto velice zajímavý a povedený telefon, a to nejen konstrukčně. Když chcete větší placku a nevadí vám vyšší hmotnost mobilu a chybějící část LTE, tak je to mobil právě pro vás.

Ti z vás, kterým chybí psaná recenze se můžou podívat alespoň na pár fotografií přímo z mobilu. A jedno testovací video. Pokud neodoláte a máte chuť si ho koupit v České republice zkuste Beryko.cz, odkud nám také telefon doputoval na recenzi a my jim tímto děkujeme.

Foto č. 1:

img_20161113_151817

Foto č. 2:img_20161113_151602

Foto č. 3  – maximální zoom: img_20161113_151616