Značka Nomu nám není neznámá. Jejich řada odolných telefonů Nomu S je speciálně orientována na mezinárodní trhy a z prvních ohlasů lze usoudit, že je poměrně populární. Vrcholem této řady je bezesporu Nomu S30 a právě na něm bylo vyzkoušeno několik testů, které by měly potvrdit jeho odolnost.

Máme tu pro vás video, ve kterém je Nomu S30 polit několika plechovkami sladké limonády jako je například 7UP. A ten, kdo někdy vyzkoušel uvolnit zarezlý šroubek Kofolou mi jistě dá za pravdu, že je to věru zatěžkávací zkouška.

To však není vše. Několik plechovek limonády je svázáno do úhledného balíku i s telefonem a vyhozeno z výšky 100 stop, což je zhruba 30,5 metru, na zem. Většina z devíti plechovek se roztrhla a polila telefon, ovšem ten zůstal nepoškozen. Ostatně, mrkněte se na video.

Nomu S30, jak se zdá, patří právem mezi odolné telefony a díky svým parametrům a díky své poměrně nízké ceně by mohl zaujmout ty, kteří očekávají od telefonu nejen odolnost, ale tak solidní výkon.

Mezi přístroje ze S série však patří také Nomu S10, který je nejlevnější z celé řady a kromě certifikace IP68 je také vybaven baterií s kapacitou 5000 mAh. Ten můžete momentálně pořídit zde za 115 dolarů. Případně můžete také mrknout na FB stránky společnosti, kde se pravidelně objevují aktuální informace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.